Dlaczego warto stawiać na dobry content nawet w małych przedsiębiorstwach?

Duże przedsiębiorstwa i korporacje posiadają najczęściej własne działy odpowiedzialne za marketing oraz kreację.

Normą stało się zatrudnianie odrębnych specjalistów od marketingu internetowego, optymalizacji w wyszukiwarkach, content marketingu, grafiki, zarządzania social mediami, aby wszystkie generowane treści (content) były na wysokim poziomie.

36-proc-blokuje-reklamyW obliczu blokowania płatnych reklam przez 36% internautów w Polsce* i alergicznego reagowania na natrętne treści oraz spam, trzeba bardziej się starać. Nie bez powodu prawie 90% marketerów B2C i B2B korzysta z content marketingu na co dzień**, nie mówiąc już o wpływie grafiki czy mediów społecznościowych.

Mniejsze przedsiębiorstwa, które nie mają tak dużych potrzeb, aby na stałe zatrudniać całego sztabu kreatywnych i zorientowanych w marketingu internetowym specjalistów, muszą sobie radzić inaczej. Zazwyczaj mają dwa wyjścia: albo zatrudniają odrębnych profesjonalistów z każdej dziedziny, co utrudnia wdrażanie jakiejkolwiek strategii, albo w ogóle nie wiedzą, jak się za to zabrać i zupełnie rezygnują z wizerunkowych działań.

Czy nie łatwiej byłoby skorzystać z porady kogoś, kto potrafi spojrzeć na markę w szerszej perspektywie – kogoś, kto jest w stanie przygotować strategię, zająć się jej głównymi aspektami, a w razie potrzeby podpowiedzieć, jakie są dalsze możliwości?

Jeśli nie wiesz, jak zaistnieć w Internecie, a brakuje Ci środków na zatrudnianie kilku specjalistów naraz – to szczególnie do Ciebie kieruję moją ofertę.

_______________________________

* http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/36-proc-polskich-internautow-korzysta-z-adblockow-irytacja-nachalnymi-reklamami
** http://contentmarketinginstitute.com/2016/08/content-marketing-stats/

Zapisz

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close