O MNIE

klaudia_raczek

NA POCZĄTKU BYŁ BLOG

note

Pierwszy blog założyłam jeszcze w szkole podstawowej – trzeci prowadzę nieprzerwanie od 2010 roku.

Od niemal 10 lat próbuję się w pisaniu literackim – jestem finalistką kilku konkursów ogólnokrajowych w Polsce i za granicą. Piszę również prozę literacką, relacje z podróży, wideowiersze. Lubię łączyć różne media – literaturę, fotografię i wideo.

POTEM BYŁ COPYWRITING

graph

Przygodę z copywritingiem rozpoczęłam poprzez staż w agencji Semahead Grupy Interia.pl, z którą później kontynuowałam współpracę. W trakcie studiów zdobywałam doświadczenie także jako recenzentka i redaktorka. Tworzyłam również komunikację w social mediach, przeprowadzałam kampanie reklamowe na Facebooku.

BYŁA KOMUNIKACJA, PUBLIC RELATIONS I GRAFIKA

share1

Przez rok zdobywałam doświadczenie w komunikacji i public relations w międzynarodowej firmie budowlanej Mota-Engil, gdzie oprócz budowania relacji społecznych i wizerunkowych, zajmowałam się tworzeniem projektów tekstowo-graficznych (broszury, plakaty, identyfikacja wizualna) oraz wideo.

TERAZ JEST CONTENT MARKETING I SOCIAL MEDIA

forward

Ostatnio pracowałam w agencji marketingu internetowego PromoTraffic, gdzie jako Team Leader zarządzałam zespołem content marketingu, social mediów i odpowiadałam za komunikację agencji.

Aktualnie współpracuję z software house’em Untitled Kingdom, który realizuje ze start-upami projekty z obszaru digital health, FemTech, IoT i digital transformation.

DLACZEGO DORADZTWO KREATYWNE COPYCONTEXT?

female-user

Lubię się rozwijać, przekazywać dalej zdobytą wiedzę, dlatego szkolę i doradzam kreatywnie głównie z content marketingu i social mediów. Dlatego też założyłam blog o podstawach marketingu internetowego. Lubię ludzi, lubię o nich i dla nich pisać. Lubię kreatywny przekaz, inteligentną sprzedaż i reklamy, które niosą za sobą coś więcej.

SPOTKAJMY SIĘ NA:

globe-1

LinkedIn: Klaudia-Raczek

Facebooku: Klaudia Raczekraczej kulturalnie,

Twitterze: @KlaudiaRaczek

Instagramie: raczekklaudia oraz copy.raczek

YouTube: Klaudia Raczek

500px: Klaudia Raczek

Pintereście: RACZEJ KULTURALNIE

 

bubble
Napisz na copy.raczek@hotmail.com albo na Facebooku, a chętnie odpowiem na Twoje pytania.